İade ve Değişim Süreci

Online Alışveriş İptal ve İade Şartları

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Online satış sitemizden satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İade İçin İsteklerimiz

1. İade edilecek ürün,

2. İade edilecek ürüne ait düzenlenmiş sevk/fatura paket üzerinde görünür olmalıdır (Tüm nüshaları ile birlikte),

3.Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz,

İade Edilecek Ürün

a- Ambalajı yıpranmış, silme bezi  jelatini açılmış, ürün kullanılmış, tahrip olmuş, garanti belgesi yıpranmış, Gürel Optik Güvenlik Kilidi açılmış vb. ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

 b- İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade Edilecek Ürünün Sevk irsaliyesi /Faturası

İade işlemi için ürünün sevk irsaliyesinin/faturasının gönderilmesi gerekmektedir.

Diğer Şartlar ve İade Kargo Ücretleri Hakkında

a- Tüm değişim ve iade işlemlerinde kargo alıcıya aittir. Lütfen kargolarınızı karşı ödemeli olarak gönderiniz. Kargoya herhangi bir ödeme yapmayınız kargonuz bizlere ulaştıktan sonra tarafınıza alacaklı olduğunuz ürün tutar miktarı, kargo bedeli bakiyenizden düşülecek yansıtılacaktır.

b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaşmasından itibaren en geç 3 iş günü içinde işleme alınacaktır. İade süreciniz hakkında ekiplerimiz tarafından gönderilen mail ile tarafınıza bilgi verilecektir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7-10 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

c- Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi ödeme şeklinize göre (taksitli olarak yada peşin) yapılmaktadır. İadenin taksitli olarak kredi kartınıza yansıtılması tamamen bankanızın uygulamasıdır. Konuyla ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

* DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ ARAS KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

 İade Edilecek Ürünün Gönderilmesi

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi(sizdeki bütün kopyaları) gönderilmelidir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Sipariş İptali

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Öngörülemeyen yoğunluktan dolayı dönemsel olarak mailler sistemimize geç düşmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir.

Gürel Optik San. Tic. Ltd. Şti

İsmetpaşa Mahallesi İnönü Caddesi No:149/8 Merkez/ ÇANAKKALE

Telefon: 0286 212 32 98 Müşteri Hattı: 0555 968 55 61

Eposta: [email protected]

Mersis No: 0455032919100010

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
X

Sınırlı Sayıda Stoklar, Bayram Fırsatını Kaçırma!

Tüm Ürünlerde Geçerli Net %20 İndirim

GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE